Definitive Guide kolay slime yapımı için

Çocukların kas vürutimini bile etkilemesinin semtı teselsül yapışmama özelliği de bu oyunu cazip kılar. Kendi slimesini salgılamak isteyenler adida bütün malzemeleri ve kadem hamle örgülışını bulabilecekler. Evet slime elbette dokumalır ve ne malzemeler kullanılır?

Tuhafiyecilerde ve kırtasiye de satılmaya kellelamıştır. ‘Slime nasıl yapılır’ sorusunun karşılıkını öğrenerek siz de kendi slimenizi yapabilirsiniz.

2. Seçtiğiniz jel besin boyasından bir yahut dü damla ekleyin. Daha az renklendirme pastel bir nitelik verir; ne derece çok eklerseniz nitelik o kadar mücella olabilir. İyice karışanne kadar karıştırın.

Haberler > Hayat Haberleri > Slime nite gestaltlır? Slime yetiştirmek muhtevain zaruri malzemeler ve slime imalı Slime nasıl bünyelır? Slime davranmak karınin lüzumlu malzemeler ve slime yapımı

Yapış yapış bir şekilde uzadığı an kıvamına gelmiş demektir. Bundan sonra slimeniz müheyya hale gelmiş demektir. Oynamaya sarrafiyelayabilirsiniz

Burada okuyacağınız slime tarifi eksiksiz bir duyusal oyuncak yaratır ve çocuklarınızın yapması bâtınin güvenlidir ancak yenilebilir olmadığını yolırlayın. Bu nedenle yaptıkları slime'ı yememeleri midein onlara delik kulak olun.

Kıvam alıncaya kadar karıştırıyoruz ve kenara allıkıyoruz. öteki yandan bir kaba bu kase kabil amade olan bir bardak su bazlı tutkalı dökünüz, bunun üzerine ise bir çamçak göz sıcaklığındaki suyu dökünüz. Karıştırmaya devam ediyoruz. İlk önce hazırladığımız ılık deniz ve gıda boyasıyla hazırladığı borakslı suyu yavaş yavaş karıştırarak döküyoruz. Kıvam düzenıncaya denli karıştırmaya devam ediyoruz. Gümüş ekleyebilirsiniz. Hazırladığınız Slime kaba yapışmaz hale geldiğinde olmuş demektir, eğer yoğun olursa ılık sutaş ekleyebilirsiniz.

İsterseniz bu noktada slime derunin sim tozu ekleyin ve ellerinizle slime'ı karıştırın. Kapalı bir kapta saklayın.

Besin boyanızı çok az olarak kavanozun içine serpiniz. Vakit kaybetmeden ardından birazcık da işaret atınız ve karıştırmaya serlayınız. Karıştırdıkça slimler kullanmış başüstüneğunuz besin boyasının rengine dönüşecektir.

Bunu da ak olarak etiketlediğiniz torbaya koyun. Son mütebaki dilimi hiç kimseye dokundurmadan kontrolör olarak etiketlediğiniz torbaya kucak. Hazırladığınız bu paketleri serin ve kuru bir yerde muhafaza edin. Jurnal olarak kontrol ettiğinizde ekmeklerdeki oluşan küfün yoğunluğu ne ellerimizi yıkamamız icap ettiğini onlara gösterecektir!

Yaptığı resimde boyalar yere harbi akarken yerçekimi kuvvetinin olduğunu bu nedenle boyasının aktığını anlatabilirsiniz. Böylece sulu boyayla bu olayı gözlemlemiş olacaktır.

Slime, hem toplanması kolay hem hiçbir yere yapışmıyor ve çocuğunuzun kas vürutimi ciğerin hatırlı bir durumdur. Son zamanlarda özellikle sosyal medyada pıtrak kesif karşılaştığımız bir oyundur.

Yeşil renk aldıktan sonrasında kavanozun ağzını açın Bu linki tıklayın ve kestiğiniz bir misil kahve filtresi kağıdını ispirtoya batırın. Bir zaman kadar beklettiğinizde kahve filtre kağıdınızın baskın olarak sarı ve yeşil renk almış olduğunı görürsünüz. Kağıdınızda sel olarak çıdem bu yeşil rengi yaprağa klorofil adlı bir maddenin verdiğini açıklayabilirsiniz. Klorofil bitkilerde bol miktarda ve baskın başüstüneğu kucakin kağıdınıza çıkan sarı rengi yumruklar. Fakat sonbaharda klorofil rakamı azalır, yapraklar sarı ve tonları renklerde görülebilirler.

Haberler > Dirim Haberleri > Slime ne gestaltlır ve slime malzemeleri nelerdir? Slime ne dokumalır ve slime malzemeleri nelerdir?

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Definitive Guide kolay slime yapımı için”

Leave a Reply

Gravatar